Puchatek-RolePlay

Witamy na forum servera Puchatek Role Play


#1 2011-06-30 06:55:35

Dodi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na Lidera HA

http://img821.imageshack.us/img821/1763/imagesssz.jpg
>>IC<<
Imię:Joe
Nazwisko:Smith
Wiek:23
Stan cywilny:Kawaler
Adres zamieszkania:Los Santos

http://img7.imageshack.us/img7/9756/woozie4ever.png
Imię:Joe
Nazwisko:Smith
Wiek:23 Lat
Data urodzenia: 24/07/1987
Pochodzenie:Usa,Washington
Miejsce urodzenia:San Fierro
Stan Cywilny: Kawaler
Adres Zamieszkania:Los Santos
E-Mail:JoSmit21@ve.eng

Języki Obce
Język Polski - Mistrz w wymawianiu słów i pisaniu.
Język Angielski - Zaawansowany w mowie i piśmie.
Język Rosyjski - Komunikatywny w mowie i piśmie.
Język Hiszpański - Rozumny w mowie i piśmie.
Język Japoński - Komunikatywny na poziomie dobrym.

Wykształcenie
1992 - Ukończenie Szkoły Podstawowej.
1992 - 1995 - Szkoła Przejściowa imienia Johna Fitzgeralda Johyn`ego.
1995 - 1998 - Szkoła Średnia imienia Jeffersona Davisa.
1998 - 2002 - Studia na zakresie dziennikarstwa na uniwersytecie imienia Georg'a Busha.


Ukończyłem Konkurs Recytatorsko Magisterski Gdzie Napisałem Książkę "Miasto Los Santos Pełen Przygód" i "Powstanie Miasta Los Santos" Konkurs Odbył Się w San Fierro na tym konkursie otrzymałem Medal,Dyplom i Uznanie Poetyckie.Po pięciu Miesiącach odbył się konkurs Przysposobienie Obrone na tamtym konkursie zdobyłem pierwsze miejsce.Test dzielił się na znajomość osób frakcji porządkowych publicznych itp.Pracowałem w Las Venturas jako praktykant Hitman Agency i jeden rok w Liberty City tam jako Szef Hitman Agency zrezygnował z posady wręczył tą posadę mi.Bardzo Mu za to podziękowałem.Po Jakimś czasie prowadzenia Hacked TV przeniesiono mnie do Hacked TV gdzie dowiedziałem się że jest wolny Depratament ludzie ciągle boją się bandytów Więc Postanowiłem zabrać się do pracy i ratować ludzkość Los Santos.Kiedy Ten Czas nadszedł Zgłosiłem się do Rządu Los Santos O Szefa Hacked TV.
http://img3.imageshack.us/img3/4121/bioha.jpg
Joe Smith urodzony 24 Lipca 1987 roku w San Fierro , jego ojciec Tom Ryan prawnik , instruktor , oraz Dyrektor gimnazjum , matka Katie Ryan , laureatka nagrody Nobla w 1976 roku w dziedzinie Chemii.

Zaraz po urodzeniu stwierdzono , że chłopiec ma bardzo dużą wadę mózgu. W wieku 4 lat Joe dołączył do przedszkola Integracyjnego , chłopiec miał bardzo złe zachowanie miał problemy z opanowaniem nerwów i musiał niestety rozpocząć nauczanie indywidualne. Rodzice musieli wydać bardzo dużo pięniedzy na nauczanie syna i co za tym szło jego ojciec musiał wziąść wysokie kredyty.
Ilość pieniędzy wybranych z banku wystarczało na naukę syna przez jakieś cztery lata.

Gdy Joe ukończył 5 lat jego psychika już prawie stanęła na nogi , ojciec tracił mniej pieniędzy , a ogółem cała rodzina stała się bogatsza. W wieku 6 lat Joe zaczął uczęszczać do normalnego przedszkola a rodzicom pozostało tylko spłacić wzięty kredyt , wtedy był już normalnym chłopcem. W wieku 7 lat poszedł do szkoły podstawowej im. Eazy'ego E i tam zaczął swoją edukację. Był bardzo dobrym uczniem przez pierwsze dwa lata uczęszczania do szkoły podstawowej był jednym z najlepszych uczniów w całej szkole.

W pierwszej klasie podstawowej był najlepszym uczniem w całej szkole , tak jak i w klasie
drugiej , trzeciej i czwartej. Gdy miał 12 lat
( chodził do piątej klasy szkoły podstawowej ) i wtedy zmarł jego ojcec na zwał serca , załamany chłopak opuścił się w nauce i co za tym szło nie zdał do klasy szóstej , załamany przez ponad rok zaczął się uczyć i stwierdził , że jego ojciec chciałby aby on był kiedyś kimś ważnym np. dyrektorem szkoły , prawnikiem , czy też jakimś filozofem. Więc syn uczył się dalej matka była z niego bardzo zadowolona , ponieważ choć rok nie zdał to później znów był jednym z najlepszych uczniów w klasie. Gdy skończył szkołę podstawową zaczął uczęszczać do gimnazjum im. Ludwika Cashe.
Pierwszy rok w tej szkole nie poszedł mu tak jakby chciał , lecz także nie był najgorszy. W drugim roku złożyło się tak , że znów był najlepszym z uczniów w całej szkole.

Gdy Joe miał 15 lat zmarła jego matka została zabita przez gangsterów , wtedy Joe załamał się psychicznie i zaczął palić marihuane wracał później do domu , aż został zabrany do domu dziecka. Pobił tam 3 kolegów , oraz uciekł z tego “ przytułka ” policja szukała
go około trzech miesięcy a następnie odnaleźli go we własnym domu którego ludzie nie odwiedzali zaraz po śmierci matki , po odnalezieniu Joe stan był bardzo zły chłopak był załamany psychicznie , został zawieziony do szpitala w Las Venturas gdzie wybadano , że przez te 3 miesiące palił on marihuane , musiał zostać jakieś 2 miesiące w szpitalu. Po wyjściu ze szpitala postanowił uczęszczać do Liceum Ogólnokształcącego.

Mieszkał w internacie poznał tam pewną dziewczynę o imieniu Kamila , lecz niestety po roku się rozwiedli , Joe zauważył , że Kamila go zdradza, W Wieku 18 lat postanowił zostać Raperem i po ukończeniu liceum zaczął uczęszczać do szkoły Raperskiej im. Tupaca. Był jednym z najlepszych raperów tej szkoły. Z czasem nagrał dwie Hip Hopowe płyty razem z Billem Cashem , oraz zagrał w teledysku.

Po pewnym czasie znalazł miłość swego życia była to Catrine Enikma następnie przeprowadzili się z San Fierro do Los Santos.

List Motywacyjny
Witam jestem zainteresowany być właścicielem/szefem Hitman Agency. Jestem sumienną i cierpliwą osobą.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Z góry dziękuję
http://img200.imageshack.us/img200/9339/oocjw.png
Imię:Damian
Wiek:15
Poziom RP: 8,90%-10

http://img225.imageshack.us/img225/9403/notatka.jpg
Jak masz zamiar kierować frakcją:Mam Zamiar kierować sumiennie i żeby Wszyscy byli zadowoleni Rano i przez cały dzień.Potrafię opanowywać Emocje złe I dobre.Zmierzam Dążyć Do Celu , Celem Jest żeby Obywatele Byli Szczęśliwi zadowoleni z oczyszczenia bandytów z miasta Los Santos i Pracowali z uśmiechem na twarzy.W Tej Frakcji Będzie 100% RP i nie ma przebacz

Co wniesiesz do owej frakcji : Do Frakcji Hitman Agency Wprowadzę Ład I Porządek.W Mieście Los Santos Będę Zmierzał do tego aby Obywatele byli zadowoleni z zniknięcia bandytów.Bardzo lubię Sprzątać Nie Robiąc przy tym przymusowych Zabić broń boże Mam Zamiar Tylko Oczyści miasto z Bandytów.Będę odpowiadał na kontrakty Kontrakty.Cennik Kontraktów będzie podany.Mam Wiele Pomysłów.Będę Wzorowym , Sumiennym i Z Humorem Liderem Hitman Agency
Zainteresowania:Informatyka,Gry Komputerowe,Piłka Nożna

Coś o sobie:Gram często na serwerach RP bo to lubię i to mi sprawia przyjemność.

Dlaczego ta frakcja?Byłem na innych serwerach LD Hitman Agency.Myślę że sie nadaje do tej frakcji jako Lider(Szef)Hitman Agency

Dlaczego akurat Ty? : Dlatego ,że posiadałem Hitman Agency już lidera wiem o co chodzi ,wiem co będzie potrzebne i wrazie przyjęcia mojego podania.

Pojęcia RP:
OOC -Out Of Character-Czat Niezwiązany z grą
IC -In Character-Czat Związany z grą
MG -Meta Gaming-Wykorzystywanie Informacji OOC W IC
PG -Power Gaming-Wymuszenie na kimś akcji RP
RK -Revange Kill-Zabijanie z Zemsty
DM -Deatch Match-Zabicie bez powodu
NJ -Ninja Jacking-Kradzież auta w którym jest kierowca
CN -Celebrity Name-Imię i Nazwisko znanej osoby
CK -Character Kill-
RP -Role Play-Odgyrwanie Realnego Życia
HK -HelliKill-Zabicie Śmigłem helikoptera
BH -Bunny Hoop-Ciągłe Skakanie
BBH -Bike Bunny Hoop- Naganne Skakanie na BMX,Rowerze

Podczas pisania mogły wkraść się literówki


http://images.techtree.com/ttimages/story/71789_hitman1.jpg

Offline

 

#2 2011-06-30 12:57:00

 $erek

Administrator

6316037
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 1009
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na Lidera HA

No Nie Wiem Nieprzystosowałeś Się Do Wzoru.....
Mniałeś Opisać Pojecia Kture Napisał Mucha

PS:Prwadopodobnie jak Nie Uda Się Naprawić Servera To Zostanie ON Przeniesiony Na Inny Host Bedzie Prawdopodobnie 50 Slotów

Narazie Jestem NA TAK

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoofpbf.pun.pl www.sid.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.msg.pun.pl www.elf-bot.pun.pl